جدل دو سر باخت | بلاگ

جدل دو سر باخت

تعرفه تبلیغات در سایت

متاسفانه مدتی است که توان و انرژی  کشور صرف بحث درباره بدیهیات می شود و  نه اینکه تصور کنید این فقط در موضوعات سیاسی و حکومتی مطرح است بلکه در مسائل روزمره و حتی اجتماعی نیز شاهد این مسئله بین مردم هم هستیم.

انرژی و توان کشور متاسفانه بجای تمرکز در رفع موانع اصلی و افزودن بر اعتبار سرمایه و منافع ملی صرف توجیه و قانع کردن افرادی می شود که فقط می خواهند ساز مخالف بزنند و بر تفکرات واپسگرایانه خود لجوج بوده و بر آن اصرار دارند.

غم انگیز است که باید در  کشور درباره چیزهای مجادله کنیم و به سر و کله هم بزنیم که  اساساً بعنوان مساله نیست ، هرچند تضارب آرا و اختلاف نظر لازمه پیشرفت یک جامعه است ولی باید توجه داشته باشیم که متاسفانه در جامعه ما بحث و اختلاف نظر علاوه بر اینکه بر روی بدیهیات  می باشد ، محکوم کردن و ضربه زدن و از میدان بدر کردن مخالف  نیز به روشهایی غیر اصولی و ناجوانمردانه صورت می گیرد. مثلاً بجای اینکه  برای تامین منافع ملی مان با دنیا و نحوه ارتباطمان بحث داشته باشیم ، عده ای اساساً با تعامل  مشکل دارند و اصرار دارند که اصلاً نیازی به تعامل با دنیا نداریم . و مخالفین خود را نفوذی و  وابسته می خواننند و یا بجای اینکه دنبال محاکمه غارتگران بیت المال  و کوتاه کردن دست متجاوزان و پایان دادن به حماقتهای عده ای که با عطش سیری ناپذیر و جاه طلبی های خود و خود را عقل کل دانستن، منافع و اقتصاد و موقعیت کشور را به قهقرا کشانده اند که بعد از 3 سال هنوز کمر اقتصاد کشور راست نشده است، عده ای بر سر آزمون دوباره این مسیر اصرار دارند و از کارآمدی فردی که باید الان در مقابل قانون پاسخگو می بود  سخن می گویند و نصیحت و نظر هیچ کس را هم بر نمی تابند و  تا جایی پیش می روند که رهبر انقلاب را وادار می کنند علناً در مقابل آنها بیاستد و به زبان  نصیحت آنها را متوجه  عواقب اقداماتشان نماید. و هزینه نابخردی خود را در اصل به بزرگان مملکت تحمیل می کنند. و و از این دست موارد بسیار است که قس علی هذا

g svg,g svn,g svn status,g svan,g svea,g sviestas,g svg position,g svg width,g switch,g svensson torekov,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 12 مهر 1395 ساعت: 9:25